Kurumsal

Hakkımızda

2014 yılında kurulan ARS Teknoloji müşterilerine kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş, yenilikçi iş çözümleri geliştiren bir teknoloji firmasıdır.

ARS Teknoloji, bilgi birikimi ve tecrübesiyle müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sistem analizinden destek sürecine kadar profesyonel bir yaklaşım sunar.

Teknoloji doğru zamanda doğru şekilde kullanıldığı zaman kazanç sağlar. Bilindiği gibi teknoloji birey veya kurumlara doğrudan bir fayda sağlamakla birlikte çeşitli iş süreçlerinde yetkin ellerde inanılmaz faydalar sunmaktadır. Önemli olan gelişen teknolojinin uygulanma süreci ve adaptasyonudur. ARS Teknoloji müşterilerine teknolojiyi en doğru biçimde sunarak ülkemizin gelişimine katkı sağlamak amacı ile bilişim sektöründe çeşitli pozisyonlarda görev almış, çözüm odaklı anlayışı ile problemlere ışık tutan girişimciler tarafından kurulmuş bir teknoloji firmasıdır.

ARS Teknoloji yoğun teknolojik birikim ve tecrübe ile çözüm geliştirerek sizlere kaliteli ürün ve hizmet sağlamaktadır. Proje ihtiyaçlarına uygun, sistem analizinden, destek sürecine kadar profesyonel, güvenilir bir yaklaşım müşterilerimize sunulmaktadır.Biz Kimiz?


Misyonumuz

Müşteri memnuniyetinin temel esas olduğuna inanarak yaptığımız çalışmalarla ailemizi daha büyük başarılara imza atarken görme amacındayız.

Yaşamın her dakikasını kaliteli yaşamak ve yaşatmak adına üstlendiğimiz misyonumuz sizlerin güveni ve memnuniyeti sayesinde her geçen gün biraz daha başarıya ulaşmaktadır.

Yeteneklerimiz

ARS Teknoloji;

  • Müşteri beklentilerini algılama yeteneği,
  • Yüksek mühendislik bilgisi ve birikimi,
  • Karmaşık ve büyük ölçekli projelerdeki deneyimi,
  • Kesintisiz, güvenilir, ölçeklenebilir, yüksek performanslı sistemler kurma kapasitesi,
  • Sektörel uzmanlıklar, farklı teknolojilerdeki yatırımları,
  • Ve profesyonel proje yönetim metodolojileriyle güvenilir çözüm ortağınızdır.